Nasze inicjatywy

Akademia Liderów RP

Akademia Liderów Rzeczypospolitej jest projektem szkoleniowym skierowanym do środowiska akademickiego, mającym na celu odkrywanie i wzmacnianie kompetencji młodych liderów.

Magazyn „Koncept”

Magazyn Akademicki „Koncept” wychodzący od listopada 2012 roku, to jedno z największych pism akademicko – studenckich wydawanych w Polsce.

Start Na Rynku Pracy

„Start na rynku pracy” to pierwszy w Polsce projekt badawczy, którego celem jest zdiagnozowanie wyzwań stojących przed studentami i absolwentami w ich przygotowaniach do wchodzenia na rynek pracy.

Kongres Liderów RP

Ideą Kongresu Liderów Rzeczypospolitej jest stworzenie ośrodka debaty młodych w zakresie działalności publicznej, zawodowej i społecznej.

Liderzy Wspólnoty

Ideą „Liderów Wspólnoty” jest zwiększenie udziału młodzieży w życiu społecznym, publicznym i gospodarczym.

Portal istotnie.pl

istotnie.pl to przestrzeń dla studentów, środowisk akademickich oraz niezależnych badaczy, na którym znaleźć można najważniejsze informacje dotyczące życia studenckiego, innowacji, przedsiębiorczości oraz działalności naukowej.

Przedsiębiorczy Żak

Celem głównym projektu jest comiesięczna edukacja ekonomiczna studentów, absolwentów, kadry akademickiej i środowisk studencko-akademickich z terenu całej Polski

Piknik Wojskowy

Polsko-amerykański piknik wojskowy na błoniach PGE Narodowy. Wydarzenie związane jest z wizytą Prezydenta Stanów Zjednoczonych Ameryki Donalda Trumpa w Polsce.

Bliżej Demokracji

Projekt „Bliżej Demokracji” to czwarta edycja polsko-gruzińsko-ukraińskiej szkoły liderów organizowanej wspólnie przez Fundację Inicjatyw Młodzieżowych oraz Niezależne Zrzeszenie Studentów.

Bal Konstytucji i 11.11

Celem balów jest zgromadzenie młodych zaangażowanych w działalność społeczną z całej Polski by wspólnie świętować rocznice uchwalenia Konstytucji

Freedom Summit 2017

Fundacja Inicjatyw Młodzieżowych wspólnie z European Young Conservatives zorganizowała doroczną konferencję Freedom Summit 2017 w Warszawie